Puchar Polski Młodziczek - dzień drugi

Kategoria 36kg
1. Wiktor Emilia - UKS "Shizoku" Ostróda
2. Ciak Dagmara - UKS "Shizoku" Ostróda
3. Szczepańczyk Natalia - Gwardia Bielsko-Biała

Kategoria 40kg
1. Banaszek Weronika - UKS Judo Fight Club Warszawa-Wesoła
2. Eszer Weronika - UKS Ósemka Nowa Sól
3. Nowicka Dominika - MOSiR Mysłowice
3. Sumela Patrycja - UKS Smecz Pobiedziska
5. Śliwa Barbara - UKS "MOSiR" Jasło
5. Janeczko Joanna - UKJ Białołęka Warszawa
7. Niemiec Aleksandra - UKS "ASW-Judo" Jasło
7. Czernicka Ewelina - UKJ Siódemka Mława

Kategoria 44kg
1. Czerepko Alicja - MOS Zatoka Braniewo
2. Zasada Wiktoria - WTJ Włocławek
3. Jankowiak Dominika - MKS Juvenia Wrocław
3. Adamczyk Dagmara - UKS Judo Wolbrom
5. Bobilewicz Karolina - TS Wisła Kraków
5. Jeżewska Ida - Akademia Judo KS Warszawa
7. FIELEK KINGA - MKS Juvenia Wrocław
7. Majcher Danuta - MKS CM Jordan Kraków

Kategoria 48kg
1. Cieślik Klaudia - UKS Judo Wolbrom
2. Kaleta Aleksandra - UKS Judo Wolbrom
3. Mróz Dominika - JSS Drako 79 Warszawa
3. Kotwicka Stefania - MKS Juvenia Wrocław
5. Mazur Aleksandra - UKS Tomita Elbląg
5. Medyńska Oliwia - UKS Ippon MDK Kutno
7. Kaźmierczyk Aleksandra - UKS "MOSiR" Jasło
7. Pawłowska Klaudia - Budowlani Sosnowiec

Kategoria 52kg
1. Kasza Katarzyna - UKS Siódemka Sochaczew
2. Gzowska Emilia - AZS Łódź
3. Miller Karolina - AZS AWFiS Gdańsk
3. Lewandowska Alicja - AZS Gliwice
5. Klimek Julia - TS Wisła Kraków
5. Jankowiak Zuzanna - MKS Juvenia Wrocław
7. Polak Magdalena - UKS "Katana" Sułkowice
7. Mierzwa Kornelia - UKS "MOSiR" Jasło

Kategoria 57kg
1. Kabata Klaudia - GKS Czarni Bytom
2. Rams Zuzanna - UKS Judo Wolbrom
3. Walotek Marta - Budowlani Sosnowiec
3. Dąbrowska Anna - MKS Juvenia Wrocław
5. Cieśla Karolina - UKS Olimp Nowa Sól
5. Federczyk Joanna - UKJ Białołęka Warszawa
7. Gliszczyńska Karina - MKS Juvenia Wrocław
7. Pieniaszek Weronika - UKS 10 Bydgoszcz

Kategoria 63kg
1. Bień Aleksandra - TS Wisła Kraków
2. Jałoszyńska Weronika - WTJ Włocławek
3. Szewczyk Justyna - UKS Siódemka Sochaczew
3. Paduch Oliwia - MKS Juvenia Wrocław
5. Michałowska Patrycja - UKS Kodokan Toruń
5. Osmęda Karolina - UKS Judo Wolbrom
7. Borkowska Katarzyna - KS Start Radom
7. Milczarek Weronika - Klub Sportowy Akademia Judo Poznań

Kategoria 70kg
1. Dziopa Paulina - GKS Czarni Bytom
2. Hofman Aleksandra - MKS Juvenia Wrocław
3. Sobalska Karolina - TS Wisła Kraków
3. Gawron Oliwia - Klub Sportowy Akademia Judo Poznań
5. Stobińska Natalia - UKS Ippon MDK Kutno
5. Zagrajek Paulina - UKS "Shizoku" Ostróda
7. KANIA KLAUDIA - UKS Judo-Kano Płock
7. Haberka Karolina - UKS Judo Wolbrom

Kategoria +70kg
1. Pasternak Kamila - MKS Juvenia Wrocław
2. Kotowska Alicja - AZS Zarząd Środ. Poznań
3. Formela Anita - GKS Żukowo
3. Poźniak Wiktoria - UKS Ósemka Nowa Sól
5. Dziubinska Zuzanna - UKS Opty Gdynia
5. Madajewska Katarzyna - MOS Zatoka Braniewo