Runda III: Otwarte Mistrzostwa Bytomia

26.10.2014 (niedziela) w hali GKS Czarni Bytom rozegrana zostanie III Runda Otwartych Mistrzostw Bytomia.
- Waga: 9:00-10:00
- Otwarcie: 11:00

Memoriał Józefa Wiśniewskiego: OPP Juniorek i Junirów Mł.

Drodzy Sportowi Przyjaciele, Serdecznie zapraszam do udziału w "Memoriale Józefa Wiśniewskiego" Otwartym Pucharze Polski Juniorów i Juniorek Młodszych organizowanym w dniu 8.11.2014 r.

Dotychczasowy "Liberty Cup" był turniejem cieszącym się dużym powodzeniem i dobrą renomą. Tym razem po raz pierwszy turniej, któremu nadano rangę Otwartego Pucharu Polski Juniorów i Juniorek Młodszych został przekształcony w "Memoriał Józefa Wiśniewskiego".

Jednocześnie hali sportowej w Bytomiu "Na Skarpie" zostanie nadane imię "Józefa Wiśniewskiego".

Złoty Dublet dla Czarnych

W dniu dzisiejszym drużyna GKS Czarni Bytom zdobyła złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych powtarzając swój ubiegłoroczny sukces i sukces drużyny kobiet z wczoraj .
Nasi juniorzy młodsi w pięknym stylu wywalczyli pierwsze miejsce nie dając najmniejszych szans nikomu z konkurencji.
A oto zwycięski zespół:

Juniorki Młodsze Mistrzyniami Polski

W dniu 18.10.2014 odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek Młodszych w Poznaniu.Po emocjonujących walkach drużyna kobieca zdobyły tytuł Drużynowego Mistrza Polski Juniorek Młodszych w judo.
Skład zwycięskiej drużyny:Wiktoria Walczyk,Dominika Makosz,Natalia Kropska, Natalia Matejko,Agnieszka Ukuś, Izabella Socha,Karolina Cichy, Klaudia Kabata,Wiktoria Marciniak,Daria Tymann, Paulina Dziopa ,Oliwia Woźniak.
Gratulacje dla drużyny i trenerów Marka Słyka ,Eugeniusza Misztala.
A jutro do boju rusza drużyna męska- życzymy powodzenia i trzymamy kciuki.

Brąz Arlety Podolak na Grand Prix w Uzbekistanie

Arleta Podolak zdobyła brązowy medal na odbywającym się Grand Prix w Taszkencie. W drodze do medalu kolejno spotkała się z Ziyaewa Gulnoza Uzbekistan-wygrana , BEDETI, Vlora Słowenia- wygrana, Zeltner Tina Austria- wygrana, w walce o finał CAPRIORIU, Corina Rumunia- przegrana i w walce o brązowy medal QUINTAVALLE, Giulia Włochy która była złotą medalistką z Pekinu - wygrana.
Gratulujemy Arlecie wyniku i dołożenia kolejnych punktów do kwalifikacji olimpijskiej.

Subscribe to GKS "Czarni" Bytom RSS