Zapisy 2014

Renomowany Klub Sportowy „CZARNI” BYTOM ogłasza zapisy:

Zajęcia sportowe judo dla dzieci i młodzieży w wieku 9 – 16 lat.
Zabawa w judo dla dzieci w wieku od 5 – 8 lat.
Judo dla dorosłych /nabory odbywają się przez cały rok/
Zapisy przyjmowane będą od 1 do 20 września.

Piknik Olimpijski

W niedzielę w Parku Chorzowskim odbył się Piknik Olimpijski na którym można było spotkać blisko 100 medalistów olimpijskich z różnych dyscyplin sportowych. Polski Związek judo jako ze jesteśmy dyscypliną olimpijską miał szansę przybliżenia społeczeństwu naszej szlachetnej sztuki walki. Jako pierwsi z pokazami ruszyli "Czarni", a po przetarciu szlaków za nami ruszyły "Polonia Rybnik", AZS Katowice i AZS Gliwice. Wszystkie pokazy cieszyły się dużą popularnością.

XIV Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters.

W sobotę w Sobótce pod Wrocławiem odbyły się XIV Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Masters. Z roku na rok klubowa grupa "Mastersów" prowadzona przez trenera Przemysława Matyjaszka się rozrasta, a co za tym idzie liczba startujących sukcesywnie się zwiększa. Przekłada się to oczywiście na wyniki jakie osiągają reprezentanci "Czarnych".
W tym roku możemy się pochwalić takimi zdobyczami:
złote medale:
Arkadiusz Wieczorek
Andrzej Pisko
Bahjat Qaddourah
brązowe medale:
Maciej Dziubanowski

Wyróżnienia Marszałka Województwa Śląskiego.

W dniu dzisiejszym zawodniczka Beata Pacut z trenerem Przemysławem Matyjaszkiem otrzymali wyróżnienia Marszałka Województwa Śląskiego za wybitne osiągnięcia sportowe osiągnięte w roku 2013.
Gratulujemy!!!!!

GP Zagrzeb.

Już w najbliższy piątek Ewa Konieczny wystartuje w Grand Prix Chorwacji w Zagrzebiu. Będzie to kolejny turniej kwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich w Rio i zarazem kolejna okazja dla Ewy na zdobycie cennych punktów do rankingu olimpijskiego. W 2013 roku Ewa na GP w Chorwacji zdobyła brązowy medal.
Trzymamy kciuki!!!!!

Subscribe to GKS "Czarni" Bytom RSS